VacatureCollega's gezocht m/v
Bekijk onze vacatures: Magazijnmedewerker en Commercieel medewerker binnendienst op onze contactpagina.

Netwerkwinkel.com is een handelsnaam van ISConnected B.V.

Duplex Glasvezel Patchkabel om5 LC-SC 50/125, 2mm dikte, 20m

Artikelnummer

OM5LCSC200

Foto
Duplex Glasvezel Patchkabel om5 LC-SC 50/125, 2mm dikte, 20m
Prijs
56,93 Incl. BTW
47,05 Excl. BTW
Winkelwagen
Voorraad:
Magazijn: Niet op voorraad
Leverancier: Op voorraad

B
Levertijd:
Vermoedelijk 2 tot 5 werkdagen.
EAN code:

4052792047639

Merk
Gevonden in

Omschrijving:

Duplex Patchkabel LC/SC 50/125µ in diverse standaard lengtes, 2mm dikte

  • Kabel: Lime Green zipcord 50/125µ OM5 LSOH
  • Soort connector(en) zijde A: LC
  • Soort connector(en) zijde B: SC
  • 100 Gigabit 

Langere lengtes?
Klik hier en vraag om een prijsopgave!

Wij leveren iedere glasvezelkabel met een testrapport. (Demping)

Toepassingen:

  • (Tijdelijke) overbrugging lange afstanden.
  • Galvanische scheiding netwerksegmenten.
  • Netwerk in storingsgevoelige omgevingen.
  • Gigabit netwerken.
  • Campus backbone.
  • Network backbone.
  • Server connectivity.
  • Doorkoppelingen in de patchkast.

Wideband multimode fiber (WBMMF) is a new fiber medium specified in ANSI/TIA-492AAAE, published in June 2016.

The ISO/IEC standards committee recently voted to use OM5 as the designation for WBMMF to be listed in the upcoming ISO/IEC 11801, 3 edition. OM5 fiber specifies a wider range of wavelengths between 850 nm and 953 nm.

It was created to support Shortwave Wavelength Division Multiplexing (SWDM), which is one of the many new technologies being developed for transmitting 40 Gb/s, 100 Gb/s, and beyond.
OM5 is being presented as a potential new option for data centers that require greater link distances and higher speeds.

However, many enterprise IT and data center managers are increasingly adopting single-mode fiber systems to solve these challenges.
So, what are the reasons a data center might consider installing OM5?

"OM5 offers a longer cabling reach than OM4."
For all the current and future multimode IEEE applications including 40GBASE-SR4,
100GBASE-SR4, 200GBASE-SR4, and 400GBASE-SR16, the maximum allowable reach is the same for OM5 as OM4 cabling.

Based on application testing recently done with 40GSWDM4
transceivers, it has been proven that OM4 could support about a 400-meter reach
and OM5 a 500-meter reach. If a data center is using non-IEEE-compliant 100G-SWDM4 transceivers, they would see a 150-meter reach with OM5 — only 50 meters more than OM4.







 







Winkelwagen
0 artikelen
0,00 Incl. BTW
0,00 Excl. BTW
verzendkostenNederland & België:
Uw bestelling wordt gratis verzonden
als uw orderwaarde minimaal € 50.00 incl. BTW bedraagt.
kassa Afrekenen
Totaal:
0,00 Incl. BTW
0,00 Excl. BTW
AantalArtikel nr.
meer velden
Incl BTW
Excl BTW
Btw tarief: 21%
Veilig betalen