dpdDoor drukte bij de bezorgdiensten worden sommige zendingen momenteel met vertraging afgeleverd.
Bij spoed neem contact op, of overweeg afhalen. 


Netwerkwinkel.com is een handelsnaam van ISConnected B.V.

OS2E8SC050A - Singlemode OS2 E2000/APC-SC Duplex 5m, LSZH, 9/125µ, geel

Naar omschrijving van OS2E8SC050A - Singlemode OS2 E2000/APC-SC Duplex 5m, LSZH, 9/125µ, geel
Naar omschrijving van Singlemode OS2 E2000/APC-SC Duplex 5m, LSZH, 9/125µ, geel.

Afbeeldingen kunnen afwijken.



 







Zoeken

Eerder bekeken
Winkelwagen
0 artikelen
0,00 Incl. BTW
0,00 Excl. BTW
verzendkostenNederland & België:
Uw bestelling wordt gratis verzonden
als uw orderwaarde minimaal € 50.00 incl. BTW bedraagt.
kassa Afrekenen
Totaal:
0,00 Incl. BTW
0,00 Excl. BTW
AantalArtikel nr.
meer velden
Incl BTW
Excl BTW
Btw tarief: 21%
Veilig betalen