dpd 
Wij zijn nu ook bereikbaar op Whatsapp voor al uw vragen! Gebruik de links op de contact- of voorpagina, of voeg +31306340634 toe aan uw contacten.
Natuurlijk kunt u ook bellen: 0306340634

Netwerkwinkel.com is een handelsnaam van ISConnected B.V.

SFP+ Module, 10Gbps Ethernet/Fibre Channel, 1310nm, LC Connector, 10km Distance/Budget, with Digital Diagnostics

Artikelnummer

SPP-LR

Foto
SFP+ Module, 10Gbps Ethernet/Fibre Channel, 1310nm, LC Connector, 10km Distance/Budget, with Digital Diagnostics
Prijs
78,88 Incl. BTW
65,19 Excl. BTW
Winkelwagen
Voorraad:
Magazijn: Niet op voorraad
Leverancier: Niet gekoppeld
Bel ons voor actuele voorraadstatus.

B
Levertijd:
Vermoedelijk 2 tot 5 werkdagen.
Merk
Extra
Gevonden in

Omschrijving:

Features
  • 10 Gbit/s Data Rate
  • Distance up to 10km
  • Compliant with MSA SFP+ Specifi cation SFF-8431
  • Compliant with IEEE 802.3ae 10GBASELR/LW 

Applications

  • 10GBASE-LR at 10.31Gbps
  • 10GBASE-LW at 9.95Gbps

 



Meer informatie:
icon Datasheet



 







Winkelwagen
0 artikelen
0,00 Incl. BTW
0,00 Excl. BTW
verzendkostenNederland & België:
Uw bestelling wordt gratis verzonden
als uw orderwaarde minimaal € 50.00 incl. BTW bedraagt.
kassa Afrekenen
Totaal:
0,00 Incl. BTW
0,00 Excl. BTW
AantalArtikel nr.
meer velden
Incl BTW
Excl BTW
Btw tarief: 21%
Veilig betalen