dpd 
Wij zijn nu ook bereikbaar op Whatsapp voor al uw vragen! Gebruik de links op de contact- of voorpagina, of voeg +31306340634 toe aan uw contacten.
Natuurlijk kunt u ook bellen: 0306340634

Netwerkwinkel.com is een handelsnaam van ISConnected B.V.

SFP+ Module, MultiMode,10Gbps Ethernet/Fibre Channel, 850 nm, LC Connector, 300m Distance/Budget, with Digital Diagnostics

Artikelnummer

SPP-SR

Foto
SFP+ Module, MultiMode,10Gbps Ethernet/Fibre Channel, 850 nm, LC Connector, 300m Distance/Budget, with Digital Diagnostics
Prijs
38,01 Incl. BTW
31,41 Excl. BTW
Winkelwagen
Voorraad:
Magazijn: Op voorraad
Leverancier: Niet gekoppeld
Bel ons voor actuele voorraadstatus.

G
Merk
Extra
Gevonden in

Omschrijving:

Features

  • 10 Gbit/s Data Rate
  • Distance up to 300m @50 /125 um MMF
  • Compliant with MSA SFP+ Specification SFF-8431
  • Compliant with IEEE 802.3ae 10GBASESR/SR

Applications

  • 10GBASE-SR at 9.953Gbps
  • 10GBASE-SW at 10.3125Gbps 
  • Other Optical Link

 



Meer informatie:
icon Datasheet



 







Zoeken

Eerder bekeken
Winkelwagen
0 artikelen
0,00 Incl. BTW
0,00 Excl. BTW
verzendkostenNederland & België:
Uw bestelling wordt gratis verzonden
als uw orderwaarde minimaal € 50.00 incl. BTW bedraagt.
kassa Afrekenen
Totaal:
0,00 Incl. BTW
0,00 Excl. BTW
AantalArtikel nr.
meer velden
Incl BTW
Excl BTW
Btw tarief: 21%
Veilig betalen