dpdDoor drukte bij de bezorgdiensten worden sommige zendingen momenteel met vertraging afgeleverd.
Bij spoed neem contact op, of overweeg afhalen. 


Netwerkwinkel.com is een handelsnaam van ISConnected B.V.

Singlemode OS2 E2000/APC-ST Duplex 25m, LSZH, 9/125µ, geel

Artikelnummer

OS2E8ST250A

Foto
Singlemode OS2 E2000/APC-ST Duplex 25m, LSZH, 9/125µ, geel
Prijs
72,90 Incl. BTW
60,25 Excl. BTW
Winkelwagen
Voorraad:
Magazijn: Niet op voorraad
Leverancier: Niet gekoppeld
Bel ons voor actuele voorraadstatus.

B
Levertijd:
Vermoedelijk 2 tot 5 werkdagen.
Gevonden in

Alle kabels van het type OS2 singlemode zijn volledig "backwards compatible" met de OS1 singlemode kabel. U kan en mag ze dus door elkaar toepassen.

OS2 is een verbeterde versie met nog minder demping en de signalen kunnen over nog grotere afstanden worden vervoerd. 

Uiteraard zijn alle kabels per stuk verpakt en is op / in de verpakking een testrapportje aanwezig.

Omschrijving:

  • Kabel: geel zipcord 9/125µ OS2 - Singlemode - LX LSOH
  • Soort connector(en) zijde A: E2000/APC
  • Soort connector(en) zijde B: ST

Langere lengtes? 
Klik hier en vraag om een prijsopgave!

Wij leveren iedere glasvezelkabel met een testrapport. (Demping)

Toepassingen:

  • (Tijdelijke) overbrugging lange afstanden.
  • Galvanische scheiding netwerksegmenten.
  • Netwerk in storingsgevoelige omgevingen.
  • Gigabit netwerken.
  • Campus backbone.
  • Network backbone.
  • Server connectivity.
  • Doorkoppelingen in de patchkast.




 







Winkelwagen
0 artikelen
0,00 Incl. BTW
0,00 Excl. BTW
verzendkostenNederland & België:
Uw bestelling wordt gratis verzonden
als uw orderwaarde minimaal € 50.00 incl. BTW bedraagt.
kassa Afrekenen
Totaal:
0,00 Incl. BTW
0,00 Excl. BTW
AantalArtikel nr.
meer velden
Incl BTW
Excl BTW
Btw tarief: 21%
Veilig betalen