dpdDoor drukte bij de bezorgdiensten worden sommige zendingen momenteel met vertraging afgeleverd.
Bij spoed neem contact op, of overweeg afhalen. 


Netwerkwinkel.com is een handelsnaam van ISConnected B.V.
Glasvezel patchkabels - SMF 9-125 OS2 patchkabels - SC-SC

  • SC-SC mantel dikte 3mm (2.8mm): stevige robuuste kabel (dit is onze standaard kabel)
  • SC-SC mantel dikte 2mm: wordt veelal gebruikt in datacenters
  • SC-SC mantel dikte 1mm (1.2mm): wordt veelal gebruikt in datacenters
  • SC-SC extra mantel (flat-oval): deze kabel heeft om de twee aders een extra mantel voor extra versteviging
  • SC-SC armoured: in deze kabel is metaal verwerkt, zodat hij bestand is tegen hoge belasting
  • SC-SC uniboot: deze kabel heeft speciale tool om gemakkelijk de connectoren aan te sluiten/los te halen

Staat de door u gewenste lengte niet bij? Stuur uw aanvraag per e-mail en wij doen u een vrijblijvende aanbieding.




 







Zoeken

Eerder bekeken
Winkelwagen
0 artikelen
0,00 Incl. BTW
0,00 Excl. BTW
verzendkostenNederland & België:
Uw bestelling wordt gratis verzonden
als uw orderwaarde minimaal € 50.00 incl. BTW bedraagt.
kassa Afrekenen
Totaal:
0,00 Incl. BTW
0,00 Excl. BTW
AantalArtikel nr.
meer velden
Incl BTW
Excl BTW
Btw tarief: 21%
Veilig betalen