dpdIndien op voorraad en besteld vóór 15.00 uur dezelfde werkdag gratis* verzonden.
*Als uw orderwaarde minimaal € 50.00 incl. BTW bedraagt.


Netwerkwinkel.com is een handelsnaam van ISConnected B.V.
Glasvezel patchkabels - SMF 9-125 OS2 patchkabels - SC-SC - SC-SC mantel dikte 1mm

SC-SC mantel dikte 1mm

Onze standard dikte is 2,8mm maar wij bieden ook andere variaties aan.

Staat de door u gewenste lengte niet bij? Stuur uw aanvraag per e-mail en wij doen u een vrijblijvende aanbieding.




 







Zoeken

Eerder bekeken
Winkelwagen
0 artikelen
0,00 Incl. BTW
0,00 Excl. BTW
verzendkostenNederland & België:
Uw bestelling wordt gratis verzonden
als uw orderwaarde minimaal € 50.00 incl. BTW bedraagt.
kassa Afrekenen
Totaal:
0,00 Incl. BTW
0,00 Excl. BTW
AantalArtikel nr.
meer velden
Incl BTW
Excl BTW
Btw tarief: 21%
Veilig betalen